لیفان ۶۲۰ با موتور قویتر و قیمت گرانتر

???? ????: خودرو?ماشین های خارجی ??????: ۱۵ فروردین ۱۳۹۱ ????: admin ۳ دیدگاه 8691 بازدید

کرمان موتور فروش لیفان ۶۲۰ را با موتورهای جدید ۱۸۰۰ سی سی آغاز کرده است. موتور نمونه های استاندارد ۱٫۶ لیتر حجم و ۱۱۴ اسب بخار قدرت دارد. این در حالیست که تاکنون موتور ۱٫۸ لیتری در تولیدات خود لیفان چین نیز روی این مدل مشاهده نشده است و لااقل در سایت این تولید کننده و سایر سایتها دیده نمی شود! در عوض مدل ۷۲۰ دارای یک موتور ۱٫۸ لیتری است که ۱۳۱ اسب بخار نیرو و ۱۶۸ نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

lifan 720 لیفان 620 با موتور قویتر و قیمت گرانتر

گیربکس نمونه چینی این خودرو ۵ دنده دستی یا گیربکس اتوماتیک CVT است که جای خالی این نوع گیربکس در تولیدات داخلی آشکار است. ظاهرا کرمان موتور تصمیم گرفته بجای تولید مدل لوکستر و بزرگتر لیفان ۷۲۰ که  قیمتی برابر ۱۲ هزار و ۷۰۰ دلار دارد، از موتور آن در برادر کوچکتر آن استفاده کند (البته مدل ۷۲۰ هم هنوز در خط تولید انبوه کارخانه چینی قرار نگرفته است).

lifan 620 500x339 لیفان 620 با موتور قویتر و قیمت گرانتر

تحویل این خودرو از مرداد ماه امسال آغاز خواهد شد و پیش فروش آن با پرداخت دو مرحله ای ۱۳ و ۱۲ میلیون تومانی در جریان است. بنابراین قیمتی حدود ۲۷ میلیون تومان برای این خودرو قابل پیش بینی است که نسبت به قیمت  لیفان ۷۲۰ هم گرانتر خواهد بود!

 لیفان 620 با موتور قویتر و قیمت گرانتر

admin

مصطفی خوری نژاد هستم. سردبیر مجله الکترونیکی دانش. عاشق اینترنت و مدیریت سایت. دوست دارم بهترین مطالب آی تی و فناوری رو واستون ترجمه کنم تا کیفش رو ببرید.

More Posts


 1. آی سئل نوشته است:

  میشه قیمت ماشینو برم ایمل کنین
  متشکرم

 2. Iman نوشته است:

  سلام من لیفان ۵۲۰ دارم ، این هفته هرچی خواستم یه شاسی بلند اسم نویسی کنم نشد و گفتن جا نداره رفتم نمایندگی مرکزی ، چون توی اینترنت گفته بودن برین پیش اقای گلریز ،و واقعا کمک کرد حتما اگه لیفان خواستید برین اونجا واقعا مثل یه برادر راهنماییم کرد

 3. l نوشته است:

  میشه قیمت ماشینو برم ایمل کنین مرسی