“عصرپادشاهان” بازی آنلاین استراتژیک ایرانی

???? ????: بازی?مطالب برگزیده ??????: ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ ????: admin ۲ دیدگاه 4567 بازدید

اولین بازی بین المللی آنلاین کاملا ایرانی، پس از گذراندن دوره های تولید و تست، هم اکنون برای استفاده عموم در شبکه اینترنت قرار دارد.
کلیه مراحل تولید بازی استراتژیک آنلاین عصر پادشاهان شامل زیر ساخت ها، موتور بازی، لایه ارتباطی و لایه نمایشی با تکیه بر دانش متخصصان جوان ایرانی در شرکت فناوری اطلاعات توسعه سامان در مدت ۳ سال تولید شده است.
بازی عصر پادشاهان به دلیل تکنولوژی پیشرفته بکار رفته در تولید آن، مورد تحسین هیئت داوران نمایشگاه بین المللی بازی های اروپا GamesCOM2011 در بخش speaker corner قرار گرفت.
این بازی تا کنون در نمایشگاه های بازیهای اروپا واقع در شهر کلن آلمان و نمایشگاه بازی های آسیا در کشور امارت، معرفی شده است و در مدت کوتاهی توجه بسیار از منتشرکنندگان بزرگ بازی جهان را به خود جلب کرده است.
این بازی در ایران نیز موفق به کسب مجوزهای لازم از وزرات ارشاد و بنیاد ملی بازیهای رایانه ای شده است .
به دلیل ماهیت این بازی، بازیکنان از هر جا و از طریق هر نوع کامپیوتر، تبلت و یا گوشی تلفن همراه، و بدون نیاز به دانلود و نصب هیچ نرم افزاری، می توانند پا به دنیایی پر از اتفاقات جالب و هیجان انگیز عصر پادشاهان بگذارند و از بازی لذت ببرند.
خوشبختانه همانطور که انتظار می رفت این بازی در مدت کوتاهی که از معرفی اولیه اش در ایران می گذرد، با استقبال چشمگیری از سوی جوانان ایرانی مواجه شده است و در کمتر از ۲ ماه آمار بازیکنان فعال آن به بیش از ۲۰ هزار نفر رسیده است.

215424 90622 عصرپادشاهان بازی آنلاین استراتژیک ايراني

این بازی از سطح گرافیکی بسیار بالایی نسبت به رقبای خارجی خود برخوردار است و به دلیل داشتن سناریوی جدید، جذاب و بر پایه صلح جهانی، به راحتی توانسته جای خود را در بازار سنگین بازی های رایانه در ایران و اروپا باز نماید.
این امر نه تنها از خروج میلیون ها دلار ارز از کشور جلوگیری می نماید، بلکه با آغاز انتشار رسمی نسخه های انگلیسی، عربی، آلمانی و برزیلی، به حول خداوند این بازی برای کشور ارز آوری شایسته ای نیز خواهد داشت.

 عصرپادشاهان بازی آنلاین استراتژیک ايراني

admin

مصطفی خوری نژاد هستم. سردبیر مجله الکترونیکی دانش. عاشق اینترنت و مدیریت سایت. دوست دارم بهترین مطالب آی تی و فناوری رو واستون ترجمه کنم تا کیفش رو ببرید.

More Posts


  1. banian نوشته است:

    دانلود بازی عصر پادشاهان

  2. سینا نوشته است:

    دانلود بازی عصر پادشاهان رو میخوام