سه گوشی که بهترین دوربین را دارند

دسته بندی: مطالب برگزیده،موبایل انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۱ توسط: admin ۲ دیدگاه 3463 بازدید

عنوان بهترین گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۲ میلادی از لحاظ دوربین به کدام برند رسید؟

فون آرنا یکی از سایت های تخصصی در زمینه گوشی های هوشمنددر روز های پایانی سال ۲۰۱۲ بهترین اسمارت فون ها را از لحاظ قدرت دوربین معرفی کرد.

این عنوان به ترتیب به گوشی های زیر رسید:

۱- Nokia 808 PureView

1 سه گوشی که بهترین دوربین را دارند

این گوشی یک دوربین ۴۱ مگاپیکسلی برای عکاسی و ۳۴ مگاپیکسلی برای فیلمبرداری ۱۶‪:‬۹ بهره می برد. نوکیا برای دست یابی به چنین کیفیت تصویری از تکنولوژی خاصی برای الحاق پیکسل ها استفاده کرده که در آن هر ۵ پیکسل با هم ترکیب شده و تشکیل یک پیکسل را داده اند.

۲-Apple iPhone 5

2 سه گوشی که بهترین دوربین را دارند

فون آرنا به این دلیل دوربین آیفون ۵ را در مکان دوم قرار داده که این دوربین دارای رابط کاربری بی نهایت راحت و ساده ای است، اپلیکشن های مربوط به دوربین در کسری از ثانیه اجرا می شوند و همچنین وجود حالت panorama و تهیه تصاویری ۲۸ مگاپیکسلی توسط آن از دیگر ویژگی هایی است که باعث برتری دوربین این گوشی شده است.

۳- Samsung Galaxy S III

3 سه گوشی که بهترین دوربین را دارند

فون آرنا اعلام می کند که برای قرار گیری در رتبه سوم، رقابت بسیار شدیدی بین اسمارت فون های مختلف وجود داشته است. آنها اعتقاد دارند که Samsung Galaxy S III شایسته قرار گرفتن در این رتبه است به این دلیل که دوربین آن جزئیات دقیقی را در تصاویر ثبت می کند، گرفتن تصاویر واقعی در شرایط مختلف توسط دوربین این دستگاه، شاتری بدون تاخیر و بسیار سریع و همچنین حالت burst که میتوان ۲۰ تصویر را به سرعت ثبت و سپس از بین آنها بهترین را انتخاب نمود.

 سه گوشی که بهترین دوربین را دارند

admin

مصطفی خوری نژاد هستم. سردبیر مجله الکترونیکی دانش. عاشق اینترنت و مدیریت سایت. دوست دارم بهترین مطالب آی تی و فناوری رو واستون ترجمه کنم تا کیفش رو ببرید.

More Posts


  1. sha نوشته است:

    dadash pas n8 pashme ba 12mp dorboon oonam lenze carl zeis?!!!

  2. Godgoblin SII نوشته است:

    بنظرم دوربین های سامسونگ خوب هستند اما فقط در خود گوشی!
    خداییش وقتی تصویر گرفته شده رو به پی سی انتقال میدیم راحت متوجه میشیم که تصویر گرفته شده اصلا جالب و با کیفیت نیست مخصوصا زمانیکه تصویر رو زوم میکنیم اما در عوض گوشی N95 که کیفیت تصویرش فقط۵ مگاپیکسل هست هم داخل گوشی هم در پی سی و هم در صفحه ال سی دی تصویر گرفته شده رو با نهایت وضوح به نمایش میزاره در کل نوکیا همیشه دوربین های خیلی بهتری رو ارائه میده تا سامسونگ یا اپلی که نور خورشید رو بنفش نشون میده